СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ

Шановні мешканці нашої громади!

Запрошуємо Вас долучитися до участі у круглому столі в межах громадського
обговорення Стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027
року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці
Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Хирівської міської територіальної
громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення
можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою
відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного
розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID
«ГОВЕРЛА»).
Захід відбудеться 23 листопада 2023 року у залі засідань Хирівської міської ради
(м.Хирів, вул.Стуса, 24) Початок о 14 год. Запрошуємо усіх зацікавлених осіб!

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення Стратегії
розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року та
Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в
співпраці Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Хирівської
міської територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний
аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого
самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних
документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку
(USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт
USAID «ГОВЕРЛА»).
Документи розміщено за посиланням:
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ХИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ
ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ

Свої пропозиції можна подати за адресою:  Хирівська міська рада
(82060, Львівська обл., Самбірський р-н, м. Хирів, вул. Василя Стуса,
буд. 24), а також на електронну пошту orestsabara26it@gmail.com до
13 грудня 2023 року.

Спільно з «Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», який підтримує нашу громаду у стратегічному плануванні, просимо вас долучитися до проведення громадського опитування та взяти участь у розробці  Стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року

Стратегія розвитку громади є основою для сталого місцевого розвитку, та потребує залучення всіх зацікавлених сторін у громаді.

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Посилання  на анкету для представників бізнесу

Посилання  на анкету для жителів

Громадське обговорення проекту стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року

Хирівська міська рада завершила етап громадського обговорення проекту стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року. Відбулися жваві дискусії та конструктивний обмін думками щодо ключових напрямків розвитку міста.

Рішення сесії "Про затвердження Звіту про СЕО, Стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку"

Хирівська міська рада оголошує про прийняття важливого рішення на 20-ій сесії (позачерговій) 8-го скликання, що відбулася 14 грудня 2023 року.

ЧЕТВЕРТЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Хирівської територіальної громади до 2027 року (м. Хирів)

Під час Круглого столу, що відбувся 23 листопада 2023 року в Хирівській громаді, Робоча група з розроблення Стратегії розвитку активно взяла участь у презентації Стратегії розвитку до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027. Зустріч також включала важливий етап залучення громадськості до обговорення та обміну думками щодо майбутнього розвитку громади.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 01.11.2023 р.

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 18-10-2755-23 1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту проєкт Стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року та План заходів на 2024-2027 роки з її реалізації (далі Стратегія та План)

ТРЕТЄ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Хирівської територіальної громади до 2027 року (м. Хирів)

17 жовтня 2023 у Хирівській громаді відбулося Третє Розширене Засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Хирівської територіальної громади до 2027 року. Засідання відбулося в рамках широкомасштабного плану розвитку міста, спрямованого на покращення якості життя місцевого населення.

ДРУГЕ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Хирівської територіальної громади до 2027 року (м. Хирів)

29 серпня у Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», Сторонянська Ірина - керівник проекту, Сторонянська Ірина , Беновська Лілія - експерт проекту, " #ЛіліяБеновська за участі Надія Пупа - заступник начальника управління, начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку Самбірської районної державної адміністрації Nadia Pupa ,та головного спеціаліста відділу стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОВА Юлії Матвієнко.