🔶29 серпня у Хирівській громаді відбулося друге засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», Сторонянська Ірина - керівник проекту, Сторонянська Ірина , Беновська Лілія - експерт проекту, " #ЛіліяБеновська за участі Надія Пупа - заступник начальника управління, начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку Самбірської районної державної адміністрації Nadia Pupa ,та головного спеціаліста відділу стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОВА Юлії Матвієнко.

🔶Учасники зустрічі обговорили візію, цілі та завдання розвитку громади до 2027 року. Під час обговорення увагу було акцентовано на тому, що громада повинна максимально використати свої сильні сторони та працювати над мінімізацією слабких сторін.

🔶Під час засідання основним завданням було опрацювання плану заходів та завдань в межах стратегічних напрямків розвитку громади.

🔶Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Хирівської громади – представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, мешканців громади - запропонувати ідеї проєктів✅, які дозволять реалізувати завдання Стратегії Хирівської територіальної громади до 2027 року.

Презентаційні матеріали