ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Стратегії розвитку Хирівської територіальної громади

до 2027 року
Хирівська міська рада за сприяння проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», що виконується за підтримки  Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», розробляє Стратегію розвитку Хирівської міської територіальної громади на період до 2027 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проєктів, які дозволять сформувати оперативну частину Стратегії. Робочою групою з розробки Стратегії буде проведено відбір ідей проєктів, їх аналіз та ранжування за пріоритетами. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

 

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Хирівської громади – представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, мешканців громади - запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії Хирівської територіальної громади до 2027 року.

 

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигоди від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше 4 років (2024 - 2027 рр).
  3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
  4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 1).
  5. Проєктна ідея стосується завдань Стратегії розвитку громади (додаток 2).
  6. Проєктну ідею має бути надіслано не пізніше 1 жовтня 2023 року до 16 год.

 

Заповнені форми надсилайте на електронну скриньку: econom.vid.khyriv@gmail.com з поміткою «Ідея до Стратегії».

 

Якщо у вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, до Хирівської міської ради, або за телефоном +380962607700 чи на електронну адресу - econom.vid.khyriv@gmail.com

 

Дивіться приклад заповненої форми проєктної ідеї у  додатку 3.

 

 

ДОДАТКИ