Результати вибору електронних версій оригінал-макетів посібників для 1 класу у 2023-2024 н.р.

https://rada.info/upload/users_files/04056019/fbb09a69ec2b4352d81f1828932ea1e9.pdf

 

Національна поліція України попереджає про шахрайства!

https://rada.info/upload/users_files/04056019/0eaaa9912ec706b13226132f6a25e4d4.docx

 

Результати вибору електронних версій оригінал - макетів підручників

для 6 класу на 2023 - 2024 н.р.

https://rada.info/upload/users_files/04056019/78c02ed65b38ff7447d7dcb98e2cd6ea.pdf

 

Фото без опису

https://rada.info/upload/users_files/04056019/167dbcd9c56d63952c988e952f8eef87.docx

Фото без опису

Фото без опису

 

Замовлення підручників 5 класу на 2022-2023 н.р.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

 

Днями із столиці в супроводі свого керівника Хом'як Н.М. повернулися гуртківці ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Лопушниця Хирівської міської ради.

У Національному Еколого-Натуралістичному Центрі Учнівської Молоді вони удостоїлися високих нагород за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів ,,Виставковий павільйон НЕНЦ'' у номінації ,,Прикладна екологія''.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Спорт завжди об'єднує!.. У цьому ще раз переконався сьогодні під час Першої Обласної Молодіжної Спартакіади, що була проведена на теренах Бісковицької територіальної громади у с. Воютичі Самбірського району. Респект її організаторам!!! Участь у ній з усіх восьми видів спорту взяла і команда нашої Хирівської територіальної громади. Успіхи є, але і є ще над чим всім разом працювати!.. Адже спорт завжди був запорукою здорової нації!..

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

 

Реліз вебінару "Що
нового в інституційному аудиті шкіл"

Державна служба якості освіти провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»

Фото без опису

23 вересня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»

Рекомендації закладам освіти Вебінар Інституційний аудит

Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, розповів про цінність інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави, оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.

За результатами інституційних аудитів у закладах загальної середньої освіти можливо виокремити ряд позитивних тенденцій:

  • школи почали приділяти більше уваги психологічному комфорту дітей та розробляти власні антибулінгові політики;
  • вчителі планують свою викладацьку роботу, адаптують навчальні програми до особливостей конкретних класів;
  • значно зріс рівень використання педагогами цифрових технологій в освітньому процесі;
  • вчителі, особливо початкових класів, впроваджують формувальне оцінювання;
  • зросла увага на формування в учнів ключових компетентностей і наскрізних умінь.

Окремо акцентовано увагу на нововведеннях у процедурі проведення інституційного аудиту в школах, до яких належать:

  • окремі процедури оцінювання можуть проводитися дистанційно;
  • під час роботи експертної групи в школі проводяться перевірка та процедури оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, які не були проведені дистанційно;
  • висновок і рекомендації надсилаються на ознайомлення керівнику та засновнику школи не пізніше 15 робочих днів з дня завершення роботи експертної групи.

Важливим кроком для вдосконалення процедури проведення інституційних аудитів має стати використання комп’ютерних технологій, зокрема інформаційної системи EvaluEd, яка спрямована оптимізувати більшість процесів опрацьовування та зберігання даних.

Під час вебінару презентовано порадники, створені, щоб підтримати керівників громад, – «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти» та директорів шкіл, –  «Абетка для директора», у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі», ще один інструмент професійного розвитку керівників закладів освіти, розроблений Службою у співпраці з партнерами.

Відеозапис вебінару

Що нового в інституційному аудиті шкіл

 

 

Нещодавно у м. Великі Мости відбулися змагання ,,Джура - прикордонник 2021''. Вишкіл пройшли близько 300 учасників із 17 областей України. Львівщина була представлена роєм ,,РИСІ'' ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Стар'ява Самбірського району. Всі вони мали можливість удосконалити навички зі слідознавства, дій прикордонників з пошуку та затриманню правопорушників, топографічного орієнтування, тактичної медицини та стрільби з бойової зброї. Змагання завершилися - виховання юних патріотів і захисників України продовжується...

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ЗАСИЛАЄМО ВАМ ВІНОЧОК НАЙЩИРІШИХ ВІТАНЬ ТА ПОБАЖАНЬ! ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЩОДЕННУ ТУРБОТУ ПРО НАШУ МАЛЕЧУ, ЛЮБОВ, ВІДДАНІСТЬ І ВИСОКИЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ У ВИХОВАННІ НАЙМЕНШИХ ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ!..

ЗДОРОВ'Я ВСІМ МІЦНОГО І ЩАСЛИВОГО МАЙБУТТЯ! СИЛИ, НАСНАГИ, РАДОСТІ ВІД ЖИТТЯ І МИРНОГО НЕБА! 

Фото без опису

 

ГО ВФСТ ,,КОЛОС''

ГО ВФСТ ,,КОЛОС''

Днями із м.Святогірськ Донецької області повернулася команда спортовців Львівщини, де під егідою обласної ГО ВФСТ ,,КОЛОС'' в рамках проєкту ,,Схід і Захід разом!" пройшли відкриті спортивні змагання з декількох видів спорту серед збірних Дніпровської, Донецької, Луганської та Львівської областей. Мала за честь виступати там і наша волейбольна дружина ,,Отамани", яка цьогоріч здобула золоті медалі на І-й Спартакіаді Львівщини серед територіальних громад. Завоювавши почесне ІІ місце, наші хлопці були нагороджені Кубком, срібними медалями та дипломами! З перемогою вас, юні друзі-волейболісти! Нових вам звершень та досягнень! Нових вам висот і визнання!..

Левурда

Левурда

Хтось критикує, хтось сумнівається, а ми  це зробили!.. ,,ЛЕВУРДІ'' і надалі бути!!! Це - одна із візитівок освітянської галузі Хирівської територіальної громади!..

Підведено підсумки І (міського) етапу військово-патріотичної гри ,,Сокіл''(,,Джура'')

Підведено підсумки І (міського) етапу військово-патріотичної гри ,,Сокіл''(,,Джура'')

Підведено підсумки І (міського) етапу військово-патріотичної гри ,,Сокіл''(,,Джура''), в якій взяли участь сім роїв ЗЗСО  Хирівської ТГ. У старшій віковій групі перемогу святкував рій ,,Рисі'' (ЗЗСО І-ІІІ ст.

Джура

Джура

Давно в народі побутує аксіома: "Де козак, там і сила, і слава!"...Вчора на теренах мальовничого села Старява Хирівської територіальної громади стартував міський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Головною метою цієї гри-конкурсу є відродження славних історико-культурних традицій українського козацтва та виховання юних патріотів України.

"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021"

"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021"

"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021". ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА РЕГІОНАЛЬНОГО ФУТБОЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ!!! М. ДОБРОМИЛЬ. " ЛАФОРТ - АРЕНА". 27.05. 2021 р.

Організаційно-настановча нарада

Організаційно-настановча нарада

В рамках підготовки до проведення у Хирівській ТГ чергового етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл (ДРУЖБА)" проведено організаційно-настановчу нараду з відповідальними педадогічними працівниками закдадів освіти. Цікаву та змістовну з цього приводу презентацію підготував сподвижник краєзнавчо-туристичної роботи, директор ЗЗСО I-II ст. с.ТЕРЛО Олександр Терлецький.

21 травня 2021 року проведено І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021"

21 травня 2021 року проведено І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021"

21 травня 2021 року проведено І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021" серед шкільних команд старостинських округів Хирівської територіальної громади. У ньому взяли участь 14 команд юнаків 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 років народження, якими було охоплено 164 учні 5-11 класів.

Слухання керівників ЗЗСО

Слухання керівників ЗЗСО

Впродовж двох днів у відділі освіти, культури, молоді та спорту Хирівської міської ради велися слухання керівників ЗЗСО щодо оптимізації видатків на освітню галузь у новому 2021/2022 н. р.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Днями на теренах Хирівської територіальної громади перебували директор Департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації Олег Паска та начальник відділу кадрів Леся Саврук. Свільно із в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Олегом Пухарем обговорено ряд питань щодо пріорітетів розвитку освітньої галузі та оптимізації шкільної мережі.