Хирівська міська рада завершила етап громадського обговорення проекту стратегії розвитку Хирівської міської територіальної громади до 2027 року. Відбулися жваві дискусії та конструктивний обмін думками щодо ключових напрямків розвитку міста.

Протягом обговорення учасники активно обговорювали питання розвитку інфраструктури, підвищення якості життя мешканців, створення нових робочих місць, розвиток освіти та культури, а також збереження природних ресурсів.

Згідно з результатами обговорення, було визначено ключові напрямки розвитку наступних чотирьох років, включаючи плани з реалізації стратегії. Серед них — модернізація інфраструктури, створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення доступності якісної освіти та розвиток місцевої культури.

"Громадське обговорення є ключовим кроком у формуванні стратегії майбутнього міста, оскільки враховує різноманітні погляди та потреби наших мешканців. Отримані пропозиції та рекомендації стануть основою для нашої подальшої роботи над стратегічним планом розвитку", — зазначив міський голова Мирослава Королюк.

Довідка про громадське обговорення Стратегії Хирівської ТГ