Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Хирівська територіальна громада долучилась до цього свята. Любі діти! Ви майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства!!! Бережіть дітей, адже вони найдорожче, що у нас є!

        В сьогоднішній святковий день відділ служба у справах дітей Хирівської міської ради разом з ГО «За щасливе майбутнє» привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування нашої громади.

      

 

 

Відбудеться  проведення щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» під гаслом «Благодійність на захисті України».
Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного
руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища
сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції,
узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері
благодійництва.
        

          Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі «Благодійна Україна-
2022» 30 квітня 2023 року (включно). Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті:
https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта:
[email protected]
         Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).

 

Проводиться XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ
ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю,

Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.
До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України,віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).
До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі,
вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.
Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету –[email protected],

 https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter 

голова організаційного комітету - Сошников Антон олександрович, 0955031091 

 

Хирівська міська рада та відділ служба у справах дітей висловлюють щиру вдячність Благодійному фонду сім’ї Доскіч за отримані подарунки на свято Миколая. Який в теперішній, нелегкий час допомагає нашим мешканцям і робить діла милосердя. Особливо таким вразливим категоріям, як діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з сімей СЖО та ВПО. Отримані подарунки зігрівають їхні серця і наближають нашу перемогу та віру дітей у добро.

 

 

Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Для того, щоб спільно забезпечити вирішення питань постраждалих у напрямку правової, юридичної, психологічної допомоги, а також допомоги в отриманні освіти та працевлаштуванні 16 лютого, за ініціативи ГО «Центр «Жіночі перспективи» у Хирівській міській раді відбулась робоча зустріч щодо реалізації нового етапу проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Львівській області» в рамках співпраці з органами місцевого самоврядування Львівщини. Метою проєкту є підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із працевлаштуванням (в т.ч. за кордоном), а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, покращення їхнього доступу до інформації та необхідної, гарантованої державою допомоги. Координаторка програми протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена КАЛЬБУС.

       В заході взяли участь міський голова Мирослава Королюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Микола Най, відділ соціального захисту населення, відділ служба у справах дітей, відділ освіти, культури, молоді та спорту та помічник начальника відділу-начальник відділення адміністративно юрисдикційної діяльності відділу прикордонної служби «Смільниця» (тип Б) 7 прикордонного загону Марія Войтечко.

    Сподіваємося, жоден із учасників робочої зустрічі та мешканці нашої громади не потраплять у тенета торгівлі людьми.

    Щиро дякуємо ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олені КАЛЬБУС

 за проведений захід !!!

 

 

03.12.2021р. працівники відділу служби у справах дітей та інспектор соціального захисту населення Хирівської міської ради взяли участь у проведенні онлайн вебінару "Повноваження територіальних громад з питань забезпечення та дотримання прав дитини: вимоги закону "в рамках проекту "Розвиток потенціалу соціальних служб в Україні", який реалізується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Громадською спілкою "Українська мережа за права дитини". Щиро дякуємо за можливість отримання змістовної інформації для подальшої праці в сфері захисту прав дитини.

Спеціаліст відділу сдужби у справах дітей Хирівської міської ради Лешик О.В. прийняла участь

у II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству "Діймо разом проти насильства",

який відбувся 26.11.2021р. у м. Львів.

 

  Робити подарунки завжди приємно, а особливо тоді коли їх потребують і чекають. І ось 04.11.2021р. працівники відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради відвідали багатодітну сім'ю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах, для того щоб подарувати радість дітям та необхідні речі. До благодійної збірки долучилися : працівники відділу служби у справах дітей, працівники Хирівської міської ради, БФ "Маленькі мрії" та БФ "Рідні". 

   Дякуємо усім небайдужим хто відгукнувся для того, щоб зробити щасливішими дітей, які так чекають.

 

 З метою запобігання негативним проявам в дитячому середовищі, покращення профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності у Хирівській ТГ. Працівниками відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради, сектору ювінальної превенції, відділу овіти, культури, молоді та спорту 21 жовтня 2021р., було здійснено профілактичний рейд "Вокзал", "Діти вулиці", "Підліток" в м. Хирів.

 

 

 

     Хирівська ТГ приєднується до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Для того, щоб зосередити зусилля заради об'єднуючої мети : збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальни простір вільний від насильства. 21 жовтня 2021р. відділом службою у справах дітей та працівником сектору ювенальної превенції було розроблено регіональний План проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства".