Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Для того, щоб спільно забезпечити вирішення питань постраждалих у напрямку правової, юридичної, психологічної допомоги, а також допомоги в отриманні освіти та працевлаштуванні 16 лютого, за ініціативи ГО «Центр «Жіночі перспективи» у Хирівській міській раді відбулась робоча зустріч щодо реалізації нового етапу проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Львівській області» в рамках співпраці з органами місцевого самоврядування Львівщини. Метою проєкту є підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із працевлаштуванням (в т.ч. за кордоном), а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, покращення їхнього доступу до інформації та необхідної, гарантованої державою допомоги. Координаторка програми протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена КАЛЬБУС.

В заході взяли участь міський голова Мирослава Королюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Микола Най, відділ соціального захисту населення, відділ служба у справах дітей, відділ освіти, культури, молоді та спорту та помічник начальника відділу-начальник відділення адміністративно юрисдикційної діяльності відділу прикордонної служби «Смільниця» (тип Б) 7 прикордонного загону Марія Войтечко.

Сподіваємося, жоден із учасників робочої зустрічі та мешканці нашої громади не потраплять у тенета торгівлі людьми.

Щиро дякуємо ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олені КАЛЬБУС

за проведений захід !!!

03.12.2021р. працівники відділу служби у справах дітей та інспектор соціального захисту населення Хирівської міської ради взяли участь у проведенні онлайн вебінару "Повноваження територіальних громад з питань забезпечення та дотримання прав дитини: вимоги закону "в рамках проекту "Розвиток потенціалу соціальних служб в Україні", який реалізується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Громадською спілкою "Українська мережа за права дитини". Щиро дякуємо за можливість отримання змістовної інформації для подальшої праці в сфері захисту прав дитини.

Спеціаліст відділу сдужби у справах дітей Хирівської міської ради Лешик О.В. прийняла участь

у II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству "Діймо разом проти насильства",

який відбувся 26.11.2021р. у м. Львів.

Робити подарунки завжди приємно, а особливо тоді коли їх потребують і чекають. І ось 04.11.2021р. працівники відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради відвідали багатодітну сім'ю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах, для того щоб подарувати радість дітям та необхідні речі. До благодійної збірки долучилися : працівники відділу служби у справах дітей, працівники Хирівської міської ради, БФ "Маленькі мрії" та БФ "Рідні".

Дякуємо усім небайдужим хто відгукнувся для того, щоб зробити щасливішими дітей, які так чекають.

З метою запобігання негативним проявам в дитячому середовищі, покращення профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності у Хирівській ТГ. Працівниками відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради, сектору ювінальної превенції, відділу овіти, культури, молоді та спорту 21 жовтня 2021р., було здійснено профілактичний рейд "Вокзал", "Діти вулиці", "Підліток" в м. Хирів.

Хирівська ТГ приєднується до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Для того, щоб зосередити зусилля заради об'єднуючої мети : збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальни простір вільний від насильства. 21 жовтня 2021р. відділом службою у справах дітей та працівником сектору ювенальної превенції було розроблено регіональний План проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства".