Хирівська міська рада, щиро вдячна Благодійному фонду сім'ї Доскіч за подарунки для дітей - сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та дітей які перебувають в СЖО.

Дякуємо за підримку і допомогу !

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису

https://rada.info/upload/users_files/04056019/5e76a2a5cc92dbca92ee429aaeadc917.docx

 

Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть
самостійно звернутися по безоплатну правничу допомогу.

Фото без опису

https://rada.info/upload/users_files/04056019/2d814c8bda90ea18e257b4908b6af03e.docx

 

  Фото без опису

В Україні кожна дитина може отримати допомогу юриста безоплатно. Для цього їй необхідно звернутися до системи безоплатної правничої допомоги.

Раніше, якщо дитина потребувала безоплатних послуг юриста чи адвоката для представництва її інтересів у суді, до системи БПД мав звернутися її законний представник. Та у справах про позбавлення батьківських прав батьки і є законними представниками дитини.

Утім із серпня цього року діти з 14 років отримали право самостійно звертатися по допомогу юриста чи адвоката з окремих питань, зокрема й щодо позбавлення батьківських прав.

Отримати правничу допомогу можна у найближчому бюро правничої допомоги: https://bit.ly/bpd_buro.

Або скористатися одним з дистанційних сервісів системи:

контактний центр системи БПД: 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні)

зателефонувати з Telegram: https://t.me/+380677213103

написати юристу в Telegram: https://t.me/LegalAidUkraineBot

      

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Хирівська територіальна громада долучилась до цього свята. Любі діти! Ви майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства!!! Бережіть дітей, адже вони найдорожче, що у нас є!

        В сьогоднішній святковий день відділ служба у справах дітей Хирівської міської ради разом з ГО «За щасливе майбутнє» привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування нашої громади.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису      

Фото без опису

 Фото без опису

 

Відбудеться  проведення щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» під гаслом «Благодійність на захисті України».
Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного
руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища
сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції,
узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері
благодійництва.
        

          Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі «Благодійна Україна-
2022» 30 квітня 2023 року (включно). Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті:
https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта:
konkurs.blago@gmail.com.
         Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Проводиться XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ
ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю,

Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.
До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України,віком до 18 років. Також в цьому році запрошуються до участі школярі - громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінацію).
До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені: відомі державні та громадські діячі,
вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.
Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету –uccplec@gmail.com,

 https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter 

голова організаційного комітету - Сошников Антон олександрович, 0955031091 

 

Хирівська міська рада та відділ служба у справах дітей висловлюють щиру вдячність Благодійному фонду сім’ї Доскіч за отримані подарунки на свято Миколая. Який в теперішній, нелегкий час допомагає нашим мешканцям і робить діла милосердя. Особливо таким вразливим категоріям, як діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з сімей СЖО та ВПО. Отримані подарунки зігрівають їхні серця і наближають нашу перемогу та віру дітей у добро.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Для того, щоб спільно забезпечити вирішення питань постраждалих у напрямку правової, юридичної, психологічної допомоги, а також допомоги в отриманні освіти та працевлаштуванні 16 лютого, за ініціативи ГО «Центр «Жіночі перспективи» у Хирівській міській раді відбулась робоча зустріч щодо реалізації нового етапу проєкту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Львівській області» в рамках співпраці з органами місцевого самоврядування Львівщини. Метою проєкту є підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із працевлаштуванням (в т.ч. за кордоном), а також захист прав осіб, які постраждали від торгівлі людьми, покращення їхнього доступу до інформації та необхідної, гарантованої державою допомоги. Координаторка програми протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена КАЛЬБУС.

       В заході взяли участь міський голова Мирослава Королюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Микола Най, відділ соціального захисту населення, відділ служба у справах дітей, відділ освіти, культури, молоді та спорту та помічник начальника відділу-начальник відділення адміністративно юрисдикційної діяльності відділу прикордонної служби «Смільниця» (тип Б) 7 прикордонного загону Марія Войтечко.

    Сподіваємося, жоден із учасників робочої зустрічі та мешканці нашої громади не потраплять у тенета торгівлі людьми.

    Щиро дякуємо ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олені КАЛЬБУС

 за проведений захід !!!

Фото без опису

Фото без опису

 Фото без опису

 

03.12.2021р. працівники відділу служби у справах дітей та інспектор соціального захисту населення Хирівської міської ради взяли участь у проведенні онлайн вебінару "Повноваження територіальних громад з питань забезпечення та дотримання прав дитини: вимоги закону "в рамках проекту "Розвиток потенціалу соціальних служб в Україні", який реалізується спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Громадською спілкою "Українська мережа за права дитини". Щиро дякуємо за можливість отримання змістовної інформації для подальшої праці в сфері захисту прав дитини.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Спеціаліст відділу сдужби у справах дітей Хирівської міської ради Лешик О.В. прийняла участь

у II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству "Діймо разом проти насильства",

який відбувся 26.11.2021р. у м. Львів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

  Робити подарунки завжди приємно, а особливо тоді коли їх потребують і чекають. І ось 04.11.2021р. працівники відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради відвідали багатодітну сім'ю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах, для того щоб подарувати радість дітям та необхідні речі. До благодійної збірки долучилися : працівники відділу служби у справах дітей, працівники Хирівської міської ради, БФ "Маленькі мрії" та БФ "Рідні". 

   Дякуємо усім небайдужим хто відгукнувся для того, щоб зробити щасливішими дітей, які так чекають.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

 З метою запобігання негативним проявам в дитячому середовищі, покращення профілактичної роботи серед неповнолітніх, попередження підліткової злочинності у Хирівській ТГ. Працівниками відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради, сектору ювінальної превенції, відділу овіти, культури, молоді та спорту 21 жовтня 2021р., було здійснено профілактичний рейд "Вокзал", "Діти вулиці", "Підліток" в м. Хирів.

 

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без описуФото без опису

 

     Хирівська ТГ приєднується до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Для того, щоб зосередити зусилля заради об'єднуючої мети : збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити соціальни простір вільний від насильства. 21 жовтня 2021р. відділом службою у справах дітей та працівником сектору ювенальної превенції було розроблено регіональний План проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства".

Фото без описуФото без опису