Нарада служби у справах дітей

13.05.2021 р. - службою у справах дітей Хирівської міської ради була проведена нарада за участю соціальних педагогів, практичних психологів, закладів освіти Хирівської ТГ з метою організації щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей.

Служба у справах дітей перевірила умови утримання та виховання дітей в сім'ї

За період з 19.03.2021 р. по 06.05.2021 р. працівниками відділу "Служби у справах дітей" Хирівської міської ради було здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Порядок викупу земельних ділянок фермерами

28 квітня 2021 року на засіданні Верховної Ради України прийнято у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 01.10.20219 № 2194, який реформує систему управління у сфері земельних відносин та забезпечує передачу земель державної власності у комунальну власність територіальним громадам. У зв’язку з прийняттям законопроєкту № 2194 інформуємо про можливість пільгового викупу фермерами земельних ділянок, що отримані ними на праві постійного користування, довічного успадковуваного володіння, а також які переоформили ці права у право оренди землі. Цей викуп буде відбуватися через територіальні громади, в межах яких знаходяться відповідні землі. Підставою для реалізації права на викуп землі є створення (державна реєстрація) селянського (фермерського) господарства або фермерського господарства (з 2002 року). Пільговими умовами передбачається: – набуття у власність без проведення аукціону; – викупна ціна – на рівні нормативної грошової оцінки ділянки; – можливість розстрочки викупного платежу на 10 років; – отримання права власності після сплати 1-го платежу.

Платник податків має можливість отримати в електронному вигляді довідку про відсутність заборгованості з платежів

Старосамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що Електронний кабінет – це найбільш популярний сервіс ДПС, який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.

Об'єднана звітність з ПДФО, військового збору та єдиного внеску: оновлено електронний формат

Старосамбірська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що ДПС України оновила формат податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (ідентифікатор форми J/F0510106).

Як зареєструвати ПРРО

Старосамбірська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ПКУ.

По травень 2021 року (включно) ФОП – «спрощенців» першої групи звільнено від сплати єдиного податку і єдиного внеску

Старосамбірська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», передбачені пільги для фізичних осіб – підприємців (ФОП) платників єдиного податку першої групи.