Нарада служби у справах дітей

13.05.2021 р. - службою у справах дітей Хирівської міської ради була проведена нарада за участю соціальних педагогів, практичних психологів, закладів освіти Хирівської ТГ з метою організації щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей.

Служба у справах дітей перевірила умови утримання та виховання дітей в сім'ї

За період з 19.03.2021 р. по 06.05.2021 р. працівниками відділу "Служби у справах дітей" Хирівської міської ради було здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Порядок викупу земельних ділянок фермерами

28 квітня 2021 року на засіданні Верховної Ради України прийнято у другому читанні та в цілому законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 01.10.20219 № 2194, який реформує систему управління у сфері земельних відносин та забезпечує передачу земель державної власності у комунальну власність територіальним громадам. У зв’язку з прийняттям законопроєкту № 2194 інформуємо про можливість пільгового викупу фермерами земельних ділянок, що отримані ними на праві постійного користування, довічного успадковуваного володіння, а також які переоформили ці права у право оренди землі. Цей викуп буде відбуватися через територіальні громади, в межах яких знаходяться відповідні землі. Підставою для реалізації права на викуп землі є створення (державна реєстрація) селянського (фермерського) господарства або фермерського господарства (з 2002 року). Пільговими умовами передбачається: – набуття у власність без проведення аукціону; – викупна ціна – на рівні нормативної грошової оцінки ділянки; – можливість розстрочки викупного платежу на 10 років; – отримання права власності після сплати 1-го платежу.

Платник податків має можливість отримати в електронному вигляді довідку про відсутність заборгованості з платежів

Старосамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що Електронний кабінет – це найбільш популярний сервіс ДПС, який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.

Об'єднана звітність з ПДФО, військового збору та єдиного внеску: оновлено електронний формат

Старосамбірська  ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що ДПС України оновила формат податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (ідентифікатор форми J/F0510106).