Застосування штрафних санкцій за порушення порядку подання об’єднаної звітності

Старосамбірська ДПІ звертає увагу, що з 01 січня 2021 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зобов’язані подавати звітність з ЄСВ у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску у строки та порядку, встановлені Податковим кодексом України.

Як подати уточнюючий Розрахунок та який порядок уточнення показників додатка 4ДФ до Розрахунку

Старосамбірська ДПІ повідомляє, що порядок подання об`єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ затверджені наказом Мінфіну України від 13.01.2015 № 4 (у редакції наказу від 15.12.2020 № 773).

Порядок та термін реєстрації програмних РРО

Старосамбірська ДПІ нагадує, що для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) складається Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (J/F 1316602) (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-ПРРО).

Подати відомості для реєстрації у ДРФО можна через Електронний кабінет

Старосамбірська  ДПІ повідомляє, що фізичні особи мають можливість подати відомості для реєстрації та/або внесення змін у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – ДРФО) засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет».

Відстрочення сплати податкового боргу в сумі до 6800 грн.  діє до кінця року

Відстрочення сплати податкового боргу в сумі до 6800 грн. діє до кінця року

Старосамбірська ДПІ нагадує платникам податків про дію Податкового кодексу  в частині можливостей надання відстрочення сплати податкового боргу для суб’єктів господарювання. Дана норма поширюється на ФОПів та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність. Тож, якщо  загальна сума податкового боргу виникла станом на 1 грудня 2020 року і не перевищує 6800 гривень, то його можна відстрочити до 29 грудня 2021 року. Відстрочення здійснюється податковим органом за місцем обліку платника податків – фізичної особи за його заявою. При цьому, на суму відстроченого боргу не нараховуються відсотки за користування таким відстроченням. Також на такі відстрочені суми не нараховуються  штрафні санкції і пеня. Проте, у разі несплати податкового боргу до 29.12.2021, штрафні санкції і пеня нараховуються у загальному порядку згідно з вимогами ПКУ.