Підведено підсумки І (міського) етапу військово-патріотичної гри ,,Сокіл''(,,Джура''), в якій взяли участь сім роїв ЗЗСО  Хирівської ТГ. У старшій віковій групі перемогу святкував рій ,,Рисі'' (ЗЗСО І-ІІІ ст.

Про надсилання податкового повідомлення-рішення щодо сплати транспортного податку фізособі – нерезиденту

Старосамбірська ДПІ повідомляє, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до п.п. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) є об’єктами оподаткування.

Про актуальні питання використання електронних сервісів ДПС – на зустрічі у Старосамбірській ДПІ

В Старосамбірській ДПІ відбувся круглий стіл з фізичними особами - платниками податків на тему : «Актуальні питання використання електронних сервісів ДПС». У ході зустрічі податківці ознайомили платників податків з електронними сервісами податкової служби, зокрема Електронним кабінетом, та переліком їх функціональних можливостей. Спікери нагадали, що електронні сервіси ДПС за рахунок використання сучасних інформаційних технологій забезпечують дистанційне спілкування з податковою, значно спрощують та скорочують отримання адміністративних послуг, довідок, подачу звітності або навіть консультацій, а за допомогою сервісу «ЗІР», сторінок  ДПС у соціальних мережах Facebook, Telegram, на Youtube-каналі  можна переглянути анонси, новини та іншу корисну інформацію.

Роботодавець зобов’язаний повідомити ДПС про прийняття працівника на роботу до її початку прийняття

Старосамбірська  ДПІ звертає увагу, що відповідно до частини 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України роботодавець зобов’язаний повідомляти орган податкової служби про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу (Повідомлення) необхідно подати до початку роботи, але після видання наказу про прийняття на роботу.

Рентна плата за спеціальне використання води

СтаросамбірськаДПІ повідомляє відповідно до п. 255.1 ст. 255 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками рентної плати за спеціальне використання води є:

ФОП на єдиному податку: майно дружини треба брати в оренду

Старосамбірська ДПІ інформує що, фізична особа – підприємець на єдиному податку використовує нежитлове приміщення у підприємницькій діяльності, яке придбала у власність дружина. Чи виникає дохід у такого підприємця?

Фізична особа - підприємець, яка не використовує РРО, зобов’язана надати покупцеві інший розрахунковий документ

Старосамбірська ДПІ нагадує фізичним особам – підприємцям, що ФОП – платник єдиного податку, який має право не застосовувати РРО та/або ПРРО, зобов’язаний надати в паперовій та/або електронній формі покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший розрахунковий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця.