21 травня 2021 року проведено І етап Регіонального футбольного фестивалю ,,ЗОЛОТИЙ КОЛОС-2021" серед шкільних команд старостинських округів Хирівської територіальної громади. У ньому взяли участь 14 команд юнаків 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 років народження, якими було охоплено 164 учні 5-11 класів.

Змагання проходили на міському стадіоні та майданчику із штучним покриттям міста Хирова. Розпочався фестиваль  виконанням Гімну України та хвилиною мовчання в пам'ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. З вітальним словом до юних спортовців звернулися заступник міського голови Микола Най і автор цих рядків.А потім у цікавій напруженій боротьбі визначилися переможці:

Молодша вікова категорія:

І місце - ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей м. Хирів;

ІІ місце - ОЗЗСО І-ІІІ ст. м.Хирів;

ІІІ місце - ЗЗСО І-ІІ ст. Гуманець/Чаплі.

Середня вікова група:

І місце - ЗЗСО І-ІІ ст. с. Городовичі;

ІІ місце -ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей м.Хирів;

ІІІ місце - ОЗЗСО І-ІІІ ст. м.Хирів.

Старша вікова група:

І місце - ЗЗСО І- ІІІ ст.- ЗДО с. Скелівка;

ІІ місце - ОЗЗСО І- ІІІ ст. м. Хирів;

ІІІ місце - ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей м. Хирів.

Всі вони нагороджені золотими, срібними, бронзовими КУБКАМИ і дипломами, всі інші команди відзначені Грамотами за активну участь у фестивалі.