"ЗОЛОТИЙ КОЛОС 2021". ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА РЕГІОНАЛЬНОГО ФУТБОЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ!!! М. ДОБРОМИЛЬ. " ЛАФОРТ - АРЕНА". 27.05. 2021 р.

27 команд, близько 400 учасників з 9 територіальних громад, боролися за медалі у трьох вікових категоріях.

Організатор:  Львівська обласна організація ВФСТ "Колос" " ( голова Лілія Білінська ) та Самбірська РО ВФСТ " Колос" ( головний суддя Андрій Луць).

На урочистому відкритті спортсменів вітали: депутат Львівської обласної ради Михайло Гичка, Добромильський міський голова Петро Куляс , представник депутата обласної ради Юрія Доскіча п. Дмитро та інші,  відповідальний за спорт Добромильської ТГ Володимир Керницький , які й проводили урочисте нагородження.

Протягом шести годин, на чудово підготовленій спортивній базі "Лафорт - Арена", тривала напружена боротьба. Найбільше нагород зібрали представники Бісковицької ТГ, які стали призерами у кожній віковій групі, по дві команди у Рудківської та Стрілківської громади,  по одній нагороді у Ралівки та Добромиля. Гідний рівень демонстрували спортсмени Турківщини, Ст. Самбора та Хирова.

2005-2006 р.н.

1. Добромиль

2. Стрілки

3. Бісковичі

2007-2008 р.н.

1. Бісковичі

2. Рудки

3. Стрілки

2009-2010

1. Рудки

2. Ралівка

3. Бісковичі

Команди нагородженні кубками, медалями від ВФСТ " Колос", футбольними м'ячами від Юрія Доскіча.

Дякуємо добромильчанам за гостинний прийом юних футболістів, тренерам Степан Лапицький, Михайло Писко , Іван Ковалик, Олег Білиця, Володимир Цап, Михайло Савіцький, Володимир Руслабудов, Андрій Заяць,  Володимир Наливайко, Олег Торчинович, Петро Дудинець, Мирослава Гінка та багато інших,  представникам команд:Михайло Яремко, Микола Кінаш, Тарас Андрейко, Степан Мількович, Василь Лесько, Vasil Lesko, Богдан Ільків, Роман Бойко, Назар Рогач, Тетяна Терлецька,  арбітрам: Юрій Баран та інші, директору стадіону Едварду Брудці, за чудові фото професійному фотографу Віктор Гера та всім, хто долучився за спортивне свято для молоді!!!  ДАЛІ БУДЕ!!!

P.S. Перепрошую, кого не згадав, ( багатьох не знаю по прізвищах). Буде багато фото від Віктора Гери, де ви зможете побачити багатьох героїв футбольного свята!!!