Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід )

Дата: 02.09.2024 10:58
Кількість переглядів: 26

Предмет закупівлі: Деревина (дрова твердих порід) Відкриті торги  ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина (ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід).

Обґрунтування доцільності закупівлі. Для забезпечення опалювального сезону навчальних закладів на 2024-2025рр. дровами твердих порід. Є потреба закупити деревину на опалювальний сезон.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої  замовником на основі фактичного використання деревини у закладі у попередньому році та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін, визначеного на базі цін комерційними пропозиціями від постачальників.

Очікувана вартість закупівлі: 790 000,00 гривень.

Строк поставки –  15.10. 2024 року. Термін дії договору 31.12.2024 року.

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі Дрова паливні

Код ДК 021:2015 ДК:021:2015:03410000-7 Деревина

Назва товару номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі, технічні вимоги, характеристика товару Дрова паливні ДК:021:2015:03410000-7 Деревина Дрова паливні: - по довжині – 2м; - по товщині (в діаметрі) – не менше 0,1м; - вологість не вище 20% - породи:, дуб, граб, бук і інші з аналогічною теплотворною здатністю. - дрова можуть бути як в корі, так і без кори; Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота залишених сучків не повинна перевищувати 30 мм.

Кількість поставки товару - 395 м3

Місце поставки товару 82060, Львівська область, Самбірський район, м. Хирів, вул. Стуса, 24 Навчальні заклади замовника (Додаток №5 до Тендерної документації)

Строк поставки товару до 15 жовтня 2024 року включно

Дрова із твердолистяних порід у вигляді відрізків колод, полін. Не допускається: поверхнева трухлява гниль, наявність сторонніх матеріалів: пластмаси, гнила деревина, мінеральні домішки, металеві включення, будівельні відходи та ін.

Учасник самостійно здійснює зберігання товару та доставку, проводить навантаження та розвантаження товару. Вартість навантаження, розвантаження, зберігання та доставка товару повинна бути включена до вартості ціни пропозиції.

Поставка товару має супроводжуватися документами (рахунками, накладними) .