Підведено підсумки І (міського) етапу військово-патріотичної гри ,,Сокіл''(,,Джура''), в якій взяли участь сім роїв ЗЗСО  Хирівської ТГ. У старшій віковій групі перемогу святкував рій ,,Рисі'' (ЗЗСО І-ІІІ ст.

с. Стар'ява), другим фінішував рій ,,Соколята'' (ЗЗСО І-ІІІ ст. -ліцей м.Хирів), за ними - рій ,,Отамани'' (ОЗ ЗСО І-ІІІ ст.

м. Хирів). У середній віковій групі переможну ходу своїх старших друзів підтримали представники зі Стар'яви,

друге місце дісталося юним  ,,Леопардам''

( ЗЗСО І-ІІ ст. с. Лопушниця), а третім став рій ,,Сіроманці'' (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Терло).

Активну участь у змаганнях проявив і рій ,,Воля'' (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Городовичі).

Всі вони нагороджені Грамотами та

цінними подарунками. Усі учасники та гості із задоволенням смакували кулешею, яку приготували козаки ГО ,,Прикарпатська січ'' (отаман Михайло Середницький).

Ще довго відчуватимуть вони тепло джурівської ВАТРИ ДРУЖБИ!..

До ранкової руханки та участі в конкурсах юних змагунів закликав чарівний голос трембіти, тембром якого керував директор НД м. Хирів Андрій Бербих.

З роллю головного судді з честю справився директор ЗЗСО І-ІІ ст. с. Терло

Олександр Терлецький.

На велике подячне слово  заслуговують спонсори заходу Іван Загородник та Михайло Панько. Змагання завершилися - виховання юних патріотів України продовжується...