Звернення міського голови Володимира Василенка з нагоди Міжнародного дня  захисту дітейЩороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

У Хирівській ТГ сьогодні відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. В програмі були такі заходи:

- Дитячий духовний оркестр;

- Привітання голови Хирівської міської ради Королюк Мирослави Ігорівни;

- Святкове привітання від учнів шкіл: ОЗЗСО I-III ст. м.Хирів, ЗЗСО I-III ст. - ліцею м.Хирів, ЗЗСО I-II ст. с.В.Сушиця;

- Розважальна програма від студентів фахового коледжу економіки та інформаційних технологій під керівництвом Марії Петрівни Ладичук за підтримки благадійного фонду депутата обласної ради Юрія Доскіча;

- Привітальне слово від помічника депутата обласної ради Юрія Доскіча Ірини Мудрак;

- Фотозона, флешмоб.

Свято відбулося під керівництвом відділу освіти, молоді, спорту та відділу служби у справах дітей Хирівської міської ради.