Останній дзвоник 2019 » Профспілка працівників освіти і науки України

Дорогі випускники, педагоги, батьки!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх вас: учнів, випусників, вчителів, батьків зі святом останнього дзвоника!

Країна знань перегорнула ще одну свою сторінку...

Останній дзвоник сповіщає про веселі літні канікули для школярів, відпочинок для вчителів. Всім бажаю гарно відпочити, набратись сил для нового навчального року.

Насамперед, вітаю наших випускників одинадцятикласників, яких цього року у нашій  територіальній громаді 109.

Травень - це час, коли в зелені шати вбирається довкілля, біло-рожевим цвітом вирізняються батьківські сади, коли у чистому блакитному небі чути спів жайворонка, а в наших гаях линуть солов'їні сонати, зрештою, час, коли кожен освітянин і школяр сповна може осягнути багатство зібраного врожаю - здобутих за роки навчання знань. Адже саме вони є вашим безцінним багатством, яке слугуватиме вам впродовж усього подальшого життя.

Бажаю вам зробити правильний вибір і здійснити свою заповітну мрію. Пам'ятайте, що ваші батьки, наставники, рідне місто і село покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвижчою винагородою для усіх нас!

Бажаю усім міцного здоров'я, щасливої долі, творчих успіхів і відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах і починаннях, зеленого світла на життєвих перехрестях!

Нехай цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у щасливий завтрішній день!

З повагою

міський голова                                                                                                                         Мирослава Королюк