ДО УВАГИ СТРАХУВАЛЬНИКІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

 

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області нагадує страхувальникам та застрахованим особам, що відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 (із змінами), застраховані особи (особи, за яких роботодавець сплачує єдиний соціальний внесок (ЄСВ), або ж особа самостійно сплачує за себе ЄСВ), які потребують лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів відповідно до медичних показань за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку ЛКК, можуть скористатися цією послугою з правом вільного вибору реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Особи, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції, мають право пройти реабілітаційне лікування один раз після демобілізації за наявності відповідних медичних показань на лікування, за бажанням у супроводі членів сім'ї: чоловік/дружина, неповнолітні діти, в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу за профілем медико-психологічна реабілітація за вільним вибором санаторно-курортного закладу.

Застраховані особи з порушенням перебігу вагітності направляються до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу безпосередньо із жіночої консультації.

Термін лікування в реабілітаційному відділенні визначається лікуючим лікарем або ЛКК і становить не більше, ніж 24 дні. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів забезпечується Фондом соціального страхування України.

Будемо раді поділитися детальнішою інформацією за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий Самбір;

(269) 3-21-42 – м. Турка.