Про право дитини на захист від насильства | Черкаська районна адміністраціяЗа період з 19.03.2021 р. по 06.05.2021 р. працівниками відділу "Служби у справах дітей" Хирівської міської ради було здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Діти проживають у чотирьох сім'ях на території Хирівської ТГ.

За результатами обстеження складено акт обстеження умов проживання дітей в сім'ях, проведена інформаційно-роз'яснювальна робота щодо виконання своїх батьківських обов'язків.

За період з 08.04.2021 р. по 11.05.2021 р. працівниками відділу "Служби у справах дітей" Хирівської міської ради було здійснено перевірку умов утримання та виховання дітей щодо справ позбавлення батьківських прав одного з батьків.

Відповідно до цього складено акт обстеження житлово-побутових умов, який береться до уваги на засіданні комісії із захисту прав дітей, долучається до справи.