Змінив прописку – подай зміни

Cтаросамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує, що більшість  громадян,   отримавши лист  від податкової служби,  звертають увагу на те,  що лист прийшов на  їх стару адресу реєстрації.

В них   зразу  виникають  питання несвоєчасності отримання  та відповідного реагування на  лист,  при цьому  не задумаючись над  причиною їх виникнення.  Причиною таких питань  є те,  що  змінивши адресу реєстрації,    громадяни  не вносять зміни до  державного  реєстру фізичних осіб, при тому що  ст. 45 Податкового кодексу України   зобов’язує їх  це зробити.  Кодексом визначено,  що фізична особа може мати одночасно  не більше однієї   податкової   адреси.

З  метою усунення  майбутніх суперечностей,  податкова інспекція рекомендує      громадянам, які змінили  адресу реєстрації,  внести зміни  до   державного  реєстру фізичних осіб  шляхом подання   Заяви     про  внесення змін  до  ДРФО  ( форма № 5ДР )  в податкову  інспекції за місцем реєстрації.