Старосамбірська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області в зв’язку з посиленням карантинних заходів, закликає платників податків утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби та користуватися електронними сервісами ДПС для подання звітності, сплати податків та отримання адміністративних послуг.

Використовуючи електронний підпис через Електронний кабінет, ви зможете отримати доступ до реєстраційних даних і об’єктів оподаткування, до сформованих податкових повідомлень-рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю. А також зможете подати декларацію про майновий стан і доходи, отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Через приватну частину Електронного кабінету юридичні та самозайняті особи зможуть відправити до будь-якого контролюючого органу лист в електронному вигляді, переглянути стан розрахунків з бюджетом та отримати витяг, надіславши відповідний запит, отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, надіслати запити на отримання інформації, заяви на реєстрацію платником окремих податків, отримати витяги з реєстрів,створювати та надсилати електронні документи податкової та статистичної звітності.

Звертаємо увагу, що для користування Електронним кабінетом вам необхідно мати електронний цифровий підпис, який безкоштовно можна отримати, звернувшись до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС. Пункти надання електронних довірчих послуг ІДД ДПС знаходяться в приміщенні Головного управління ДПС у Львівській області (м.Львів, вул.Стрийська, 35) та Дрогобицької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області (м.Дрогобич, вул.Шевченка, 9).