До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

 

Фонд соціального страхування України турбується про здоров'я застрахованих осіб, адже саме за рахунок Фонду надається матеріальне забезпечення застрахованим особам, страхові виплати та соціальні послуги потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Робочі органи виконавчої дирекції Фонду активно займаються профілактикою нещасних випадків на виробництві, забезпеченням медичною реабілітацією застрахованих осіб та членів їх сімей.

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що за І квартал 2021 року профінансовано коштів для виплат допомог застрахованим особам і потерпілим від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання у сумі – 5255,6тис. грн,в тому числі :

         - допомога по тимчасовій  непрацездатності – 2376,3тис. грн;

         - допомога по вагітності та пологах – 1533,7 тис. грн;

         - допомога на поховання – 4,1 тис. грн;

         - оплата лікування в реабілітаційних відділенняхсанаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм – 35,3 тис. грн;

         - щомісячні (регресні виплати) потерпілим – 826,9тис. грн;

         - виплати в разі втрати годувальника – 51,5 тис. грн;

         - медична та соціальна допомога потерпілим – 134,8 тис. грн;

         - одноразова допомога потерпілим та членам їх сімей 225,5 тис. грн;

         - допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності –67,5 тис.гривень.

         Шановні роботодавці, будьте відповідальними, адже обов'язок кожного з вас – створення належних, безпечних та нешкідливих умов праці для кожної застрахованої особи, збереження здоров'я та життя працівників.

         Для отримання консультацій та довідок звертатись за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий Самбір;

(269) 32-1-42 – м. Турка.