До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

 

Одним із основних статутних завдань Фонду соціального страхування України є турбота про людей праці та здоров’я застрахованих осіб, адже саме Фонд фінансує матеріальне забезпечення застрахованим особам, страхові виплати та соціальні послуги потерпілим на виробництві, займається профілактикою нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві, забезпеченням медичною реабілітацією застрахованих осіб і членів їх сімей.

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що за 2020 рік профінансовано коштів для виплат допомог застрахованим особам і потерпілим від нещасного випадку на  виробництві та профзахворювання у сумі 26965,6 тис. грн, в тому числі:

- допомога по тимчасовій непрацездатності – 13149,1 тис. грн;

- допомога по вагітності та пологах        – 8815,6 тис. грн;

- допомога на поховання – 98,4 тис. грн;

- оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм – 94,3 тис. грн;

- щомісячні (регресні) виплати потерпілим – 3231,8 тис. грн;

- виплати в разі втрати годувальника – 179,9 тис. грн;

- медична та соціальна допомога потерпілим – 594,9 тис. грн;

- одноразова допомога потерпілим та членам їх сімей – 600,0 тис. грн;

- допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 201,6 тис. гривень.

Шановні страхувальники, для зниження рівня захворюваності наймані працівники можуть скористатися можливістю, наданою Фондом соціального страхування України, – пройти курс лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за власним вибором. Термін лікування в реабілітаційному відділенні, необхідний для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи, визначається лікуючим лікарем та ЛКК і становить не більше 24 днів. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей проводиться Фондом соціального страхування України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий Самбір;

(263) 32-1-42 – м. Турка.