Оголошення

Хирівська міська рада Самбірського району Львівської області згідно розпорядження від 12.01.2021 року №15 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів         Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 1182 від 21.12.2019р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).

Виконавчий комітет  Хирівської міської ради Старосамбірського району Львівської області з метою створення конкурентного середовища на ринку поводження з побутовими відходами та забезпечення контролю за дотриманням належного санітарного стану на території міста, на підставі рішення виконавчого комітету Хирівської міської ради № 868 від 28.11.2018р. «Про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території м.Хирів» оголошує  конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Хирів (далі Конкурс).